medrol

Kérdés
2018. szeptember 13. 21:28

Tisztelt Dr! Egy hete hagytam abba a Medrol 16 mg- os tabletta szedését. A gyógyszer szedésének befejezése előtt 4 nappal a hátam teljes részén , az arcamon, nyakamon, karomon apró piros pattanásszerű kiütések jelentek meg - igen nagy számban. A gyógyszert már nem.szedem , viszont a problémám sajnos nem enyhül. Milyen gyógyszert javasol? Egy- két héten belül elmúlnak a kiütéseim ha mégsem szednék rá semmit?

Dr. Farkas Klaudia
Dr. Farkas Klaudia
  • belgyógyász
  • gasztroenterológus
Dr. Farkas Klaudia válasza:

Kedves Kérdező! A Medrol leállítása okozhatja ezen bőrproblémákat, melyek idővel eltűnnek. Ha nagyon zavaró, keressen fel bőrgyógyászt lokális kezelési javaslatért. Üdv, FK

Endoszkópos vizsgálat helyszínek
Könyvtár, friss feltöltések:
Videók
IBD Világnap 2016 Szeged
IBD Világnap 2016 Szeged
Videó hossza: 0:00
Feliratkozás hírlevélre

Amennyiben elsőkézből
szeretne értesülni híreinkről valamint
eseményeinkről kérjük, hogy az alábbi mezők kitöltésével iratkozzon fel
hírlevelünkre!

© 2015 - 2020 MGT Colon - Minden jog fenntartva
Készítette: WebDeb - Ahol a weblapok születnek...
fancy