Crohn betegség

Kérdés
2017. június 24. 10:26

Tisztelt Szakértő! 15 éves fiú vagyok egy hónapja diagnosztizálták nálam a crohn betegséget. Entocort 3mg-os kapszulát és pentasa 2g retard granulátumot szedek. Azt vettem észre, hogy a pentasa granulátum a székletembe is látszik. A hasmenésem lehet-e ennek a gyógyszernek az oka, mivel amikor ezt nem szedtem csak az entocortot nem volt hasmenésem. Válaszát előre is köszönöm! Tisztelettel: Benedek

Dr. Farkas Klaudia
Dr. Farkas Klaudia
  • belgyógyász
  • gasztroenterológus
Dr. Farkas Klaudia válasza:

Kedves Benedek! Lehet ilyen mellékhatása a Pentasanak, forduljon kezelőorvosához a gyógyszer módosítása miatt! Üdv, FK

Endoszkópos vizsgálat helyszínek
Könyvtár, friss feltöltések:
Videók
IBD Világnap 2016 Szeged
IBD Világnap 2016 Szeged
Videó hossza: 0:00
Feliratkozás hírlevélre

Amennyiben elsőkézből
szeretne értesülni híreinkről valamint
eseményeinkről kérjük, hogy az alábbi mezők kitöltésével iratkozzon fel
hírlevelünkre!

© 2015 - 2020 MGT Colon - Minden jog fenntartva
Készítette: WebDeb - Ahol a weblapok születnek...
fancy